"Reklamistai", MB (303970376) pateikti finansinės atskaitomybės dokumentai – balanso ataskaitos
|
Pateikimo data (dokumentas užregistruotas Registrų Centre)
|
Aprašymas (dokumento, kuris užregistruotas Registrų Centre)
|
Laikotarpis
Nuo
kurio yra balanso duomenys
|
Laikotarpis
Iki
kurio yra balanso duomenys
|
Nuosavas kapitalas
|
Įsipareigojimai
|
Turtas (ilgalaikis)
|
Turtas (trumpalaikis)
|
|
2026-03-06
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0622),
BALANSAS (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (BST217)
|
2025-01-01
|
2025-12-31
|
6,073
|
11,018
|
1,760
|
15,331
|
|
2025-03-18
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0522),
BALANSAS (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (BST217)
|
2024-01-01
|
2024-12-31
|
5,073
|
18,141
|
40
|
23,174
|
|
2024-03-25
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0422),
BALANSAS (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (BST217)
|
2023-01-01
|
2023-12-31
|
2,979
|
5,670
|
90
|
8,559
|
|
2023-06-06
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0422),
BALANSAS (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (BST217)
|
2022-01-01
|
2022-12-31
|
2,004
|
6,062
|
90
|
7,976
|
|
2022-05-31
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0322),
BALANSAS (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (BST217)
|
2021-01-01
|
2021-12-31
|
2,457
|
0
|
432
|
2,974
|
|
2021-05-02
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0322),
BALANSAS (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (BST217)
|
2020-01-01
|
2020-12-31
|
3,673
|
0
|
532
|
7,663
|
|
2020-02-17
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0322),
BALANSAS (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (BST217)
|
2019-01-01
|
2019-12-31
|
3,787
|
0
|
168
|
9,295
|
|
2019-03-29
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0322),
BALANSAS (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (BST217)
|
2018-01-01
|
2018-12-31
|
4,609
|
0
|
284
|
7,384
|
|
2018-04-01
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0322),
BALANSAS (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (BST217)
|
2017-01-01
|
2017-12-31
|
4,493
|
0
|
400
|
13,246
|
|
2017-05-31
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0222),
BALANSAS (Sutrumpintas) (BST024)
|
2016-01-01
|
2016-12-31
|
2,721
|
7,813
|
100
|
10,434
|
|
2016-05-28
|
Mažųjų bendrijų finansinė atskaitomybė (FS0122),
BALANSAS (mažųjų bendrijų) (BST014)
|
2015-03-26
|
2015-12-31
|
2,428
|
0
|
625
|
5,377
|
Nuosavas kapitalas (savininkų nuosavybė) – tai yra kas lieka iš turto sumos atėmus įsipareigojimų sumą.
Įsipareigojimai – tai yra įmonės ilgalaikės ir trumpalaikės skolos tiekėjams, darbuotojams, kreditoriams, biudžetui ir kt.
Trumpalaikis turtas - susidaro iš gautinų sumų, trumpalaikio materialaus turto, atsargų, sumokėtų avansų, kitų gautinų sumų, piniginių lėšų.
Ilgalaikis turtas - turtas, kuris įmonėje bus naudojamas ilgiau nei metus.
Pelno (nuostolių) ataskaitos
"Reklamistai", MB (303970376) pateikti finansinės atskaitomybės dokumentai – balanso ataskaitos
|
Pateikimo data (dokumentas užregistruotas Registrų Centre)
|
Aprašymas (dokumento, kuris užregistruotas Registrų Centre)
|
Laikotarpis
Nuo
kurio yra pajamų duomenys
|
Laikotarpis
Iki
kurio yra pajamų duomenys
|
Pardavimo pajamos
|
Pelnas prieš mokesčius (gross)
|
%
|
Grynasis pelnas (net)
|
%
|
|
2026-03-06
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0622),
PELNO (NUOSTOLIŲ) ATASKAITA (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (IST118)
|
2025-01-01
|
2025-12-31
|
51,978
|
22,802
|
43.87%
|
21,434
|
41.24%
|
|
2025-03-18
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0522),
PELNO (NUOSTOLIŲ) ATASKAITA (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (IST118)
|
2024-01-01
|
2024-12-31
|
64,172
|
24,021
|
37.43%
|
22,820
|
35.56%
|
|
2024-03-25
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0422),
PELNO (NUOSTOLIŲ) ATASKAITA (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (IST118)
|
2023-01-01
|
2023-12-31
|
48,756
|
26,455
|
54.26%
|
25,132
|
51.55%
|
|
2023-06-06
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0422),
PELNO (NUOSTOLIŲ) ATASKAITA (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (IST118)
|
2022-01-01
|
2022-12-31
|
43,820
|
15,347
|
35.02%
|
14,580
|
33.27%
|
|
2022-05-31
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0322),
PELNO (NUOSTOLIŲ) ATASKAITA (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (IST118)
|
2021-01-01
|
2021-12-31
|
43,636
|
18,973
|
43.48%
|
18,024
|
41.31%
|
|
2021-05-02
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0322),
PELNO (NUOSTOLIŲ) ATASKAITA (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (IST118)
|
2020-01-01
|
2020-12-31
|
32,256
|
15,748
|
48.82%
|
14,961
|
46.38%
|
|
2020-02-17
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0322),
PELNO (NUOSTOLIŲ) ATASKAITA (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (IST118)
|
2019-01-01
|
2019-12-31
|
13,840
|
5,449
|
39.37%
|
5,177
|
37.41%
|
|
2019-03-29
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0322),
PELNO (NUOSTOLIŲ) ATASKAITA (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (IST118)
|
2018-01-01
|
2018-12-31
|
13,029
|
5,172
|
39.7%
|
4,913
|
37.71%
|
|
2018-04-01
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0322),
PELNO (NUOSTOLIŲ) ATASKAITA (Neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų ir mažųjų bendrijų) (IST118)
|
2017-01-01
|
2017-12-31
|
22,581
|
14,550
|
64.43%
|
13,822
|
61.21%
|
|
2017-05-31
|
Mažųjų bendrijų finansinių ataskaitų rinkinys (FS0222),
PELNO (NUOSTOLIŲ) ATASKAITA (IST024)
|
2016-01-01
|
2016-12-31
|
23,329
|
10,357
|
44.4%
|
9,839
|
42.17%
|
|
2016-05-28
|
Mažųjų bendrijų finansinė atskaitomybė (FS0122),
PELNO (NUOSTOLIŲ) ATASKAITA (mažųjų bendrijų) (IST015)
|
2015-03-26
|
2015-12-31
|
25,574
|
6,873
|
26.87%
|
6,529
|
25.53%
|
Pardavimo pajamos – ekonominės naudos padidėjimas per ataskaitinį laikotarpį dėl prekių pardavimo ir paslaugų teikimo.
Pelnas prieš mokesčius - visos įmonės pajamos atėmus visas įmonės sąnaudas.
Pelningumas prieš mokesčius - pelno prieš apmokestinimą ir pardavimo pajamų santykis.
Grynasis pelnas – tai yra visos įmonės pajamos atėmus visas įmonės sąnaudas ir pelno mokesčius.
Grynasis pelningumas - grynojo pelno ir pardavimo pajamų santykis.
Informacijos šaltinis
VĮ Registrų centras. Informacija apie PVM kodus, sumokėtus mokesčius - VMI. EVRK2 - Lietuvos statistikos departamentas. Transportas - VĮ Regitra. Bankroto bylos - AVNT.
Susipažindami ir naudodami 4W.lt viešinamus įmonių vadovų/akcininkų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.